وبلاگ طرفداران بانوی شعر ایران : فروغ فرخزاد
بانو ، سال هاست که با رفتن تو، رویای پرواز تمام پروانه های درّه ی ابریشم، در پیله های تنهایی شان پوسیده و مهتاب روشنی آن سال ها، بر فراز آسمان گرفته ی اکنون، وصله ی ناجوری بیش نیست. و تو، که نیستی تا بگویی این شب ها را کجای این جهان بی گفت و گو اتراق کنیم، و آسمان خالی پرواز را با کدام پروانه ی خسته ای پر، که بگویی چرا هر چه باد می آید، بوی آشنایی به مشاممان نمی رسد، چرا هر چه باد می اید، بوی دشنه می آورد و کابوس؟ و هر چه باران می اید، شیون گریه می بارد از آسمان؟
مجموعه عکس‌های یحیی دهقان‌پور از مراسم تدفین فروغ فرخزاد
 دانلود در ادامه ی مطلب ...
یحیی دهقان‌پور بیش از نیم قرن است که عکاسی می‌کند. هرچند که در این سال‌ها کم‌تر کارهایش را به نمایش گذاشته، با این حال در دنیای عکاسی نامی شناخته شده است، چراکه سال‌های در دانشگاه عکاسی تدریس کرده و معلم و راه‌نمای بسیاری از عکاس‌های مطرح دهه‌های اخیر بوده. اخیرا آقای دهقان‌پور مجموعه‌ای از عکس‌هایی را که بهمان ماه سال 1345 از مراسم تدفین فروغ فرخ‌زاد گرفته در کتابی با عنوان «روزی که او را در باغچه کاشتند» چاپ کرده. تماشا در در گفت‌وگویی با عکاس از او خواست تا خاطرات‌اش از این مراسم را بر اساس عکس‌ها بعد از نزدیک به نیم قرن مرور کند...
Download : Picofile | Uploadboy
ادامه مطلب
نظرات :
صادق در تاریخ شنبه 27 آذر 1395 02:07 ق.ظ گفته :

کارت عالیه❤❤❤❤
فروغ
سجاد گل ف در تاریخ یکشنبه 23 آبان 1395 09:06 ق.ظ گفته :

سلام،امید جان وبلاگ خیلی خوبی داری،دست مریزاد
فروغ
امید :
در تاریخ سه شنبه 4 اسفند 1394 10:39 ق.ظ گفته :

راستی این برنامه رو ضبط نکردید؟ میشه بذارید برای دانلود
ممنون
فروغ
امید : سلام . نه متاسفانه من تلویزیون خیلی کم نگاه میکنم ... برنامه های اینطرفو که هیچی ...
کاش ایمیلتونو درج میکردید تا اگه پیدا کردم براتون ارسال کنم ...
در تاریخ سه شنبه 4 اسفند 1394 10:38 ق.ظ گفته :

سلام،
بلاخره تسلیم فروغ شدند و در تلوزیون نقد اشعار فروغ رو انجام دادند. اتفاق بزرگی بود. باور نمی کردم صدای فروغ یک روز قراره از تلوزیون ایران پخش شه!!
هر چند نقدهای بعضی جالب نبود مثل حذف اشعار اولیه فروغ یا انقلابی بودن اون! فروغ اجتماعی سروده و دفترهای اولش اشعار قشنگی هم دارند.
با این همه ورود فروغ به رسانه حماسه بود
روحت شاد یگانه مظلوم ادبیات
فروغ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic